Logo
Pogoda

18°C

  • sgps
  • e-puap
  • bip
  • Kontrast 1
  • Kontrast 2
  • Kontrast 3
  • Kontrast 4
Tłumacz

Tłumacz

STRZYŻÓW POGODA

Na koniec roku szkolnego

wydrukuj
Na koniec roku szkolnego

Szanowni Państwo!

Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie

         Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań całorocznej pracy i podjęcia postanowień na przyszły rok szkolny, a także czas przygotowań do letniego wypoczynku. To dobry czas na to, abyście sami ocenili rezultaty swojej pracy – bądźcie dumni z sukcesów, ale wyciągnijcie też wnioski z porażek, tak by następny rok szkolny obfitował w jeszcze większe osiągnięcia i sukcesy.

         Wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom i Wychowawcom składamy serdeczne podziękowania za rzetelność, wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną sumienną pracę zarówno tę w bezpośrednim kontakcie z uczniami jak i tę w okresie zdalnego nauczania, które było dużym wyzwaniem dla wszystkich.

         Słowa podziękowania kierujemy również do Szanownych Rodziców, którzy zawsze wspierali działania szkoły a także służyli radą i pomocą, a w tym szczególnym okresie wykazali się ogromną cierpliwością i wyrozumiałością motywując i wspierając swoje dzieci do pracy i wspierając je w nauce na odległość.

         Kochani Uczniowie – za Wami trudny, pełen nowych wyzwań rok szkolny, a przed Wami najpiękniejszy i chyba najbardziej wyczekiwany czas w roku – wakacje. Niezależnie od tego jak zamierzacie spędzić te wakacje, życzymy Wam, by był to czas pełen atrakcji oraz dobrej, mądrej i bezpiecznej zabawy. Cieszcie się słońcem, poznawajcie nowe miejsca i ludzi, zbierajcie wspomnienia i nowe doświadczenia, realizujcie swoje zainteresowania i pasje nie zapominając jednocześnie o bezpieczeństwie swoim i innych.

         Wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom życzymy, aby nadchodzące wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udane i bezpieczne.

                                                          Do zobaczenia w Nowym Roku Szkolnym!

Wicestarosta Strzyżowski                 Starosta Strzyżowski                                        Przewodnicząca
  Tomasz Garncarski                               Bogdan Żybura                                      Rady Powiatu Strzyżowskiego
                                                                                                                                 Małgorzata Skalska-Nieroda