Logo
Pogoda

18°C

  • sgps
  • e-puap
  • bip
  • Kontrast 1
  • Kontrast 2
  • Kontrast 3
  • Kontrast 4
Tłumacz

Tłumacz

STRZYŻÓW POGODA

Konkurs: Między niebem, a ziemią - fotografia inna niż wszystkie

wydrukuj
Konkurs: Między niebem, a ziemią - fotografia inna niż wszystkie

IV ogólnopolski konkurs fotograficzny pt. „Między niebem, a ziemią - fotografia inna niż wszystkie” organizowany przez Stowarzyszenie „Zakorzenieni w kulturze” przy współudziale Domu Kultury „Sokół” pod patronatem Burmistrza Strzyżowa Waldemara Góry. Termin nadsyłania prac do 27 kwietnia 2020 r.


Konkurs skierowany jest do profesjonalistów i amatorów w dwóch grupach wiekowych. Celem konkursu jest propagowanie wartości artystycznych i piękna rzeczywistości zamkniętych w kadrze. Fotografia i jej walor powinny w sposób oczywisty oddziaływać na uczucia i „grać” na emocjach widzów, popularyzując sztukę fotografii. Na konkurs należy nadsyłać wyłącznie prace autorskie, które nie uczestniczyły w żadnym innym konkursie i nie były nigdzie publikowane ani prezentowane.


Każdy fotograf może nadesłać na konkurs maksymalnie 1 pracę dobrej jakości, obraz JPEG, tak aby można ją było wydrukować w formacie A3, (zalecana rozdzielczość minimum 2300 pikseli na krótszym boku, pojemność minimum 5 MB).

Nagrody w grupie dorosłych:

I miejsce - bon o wartości 1 000 zł

II miejsce - bon o wartości    500 zł

III miejsce - bon o wartości    300 zł.

W grupie młodzieży do 18 lat trzy atrakcyjne nagrody rzeczowe.


Organizator przewiduje również możliwość przyznania innych wyróżnień i nagród lub innego podziału nagród. Termin nadsyłania prac do 27 kwietnia 2020 r.

Prace należy przesłać na adres e-mailowy Organizatora: zakorzenieniwkulturze@gmail.com z dopiskiem w tytule:

IV ogólnopolski konkurs fotograficzny pt. Między niebem, a ziemią - fotografia inna niż wszystkie.


Szczegóły konkursu, regulamin i karta zgłoszenia zamieszczane zostały na stronie internetowej Stowarzyszenie „Zakorzeni w kulturze”: http://zakorzenieniwkulturze.pl/

Oficjalna gala wręczenia nagród odbędzie się w dniu 23 maja 2020 r. w Domu Kultury „Sokół” przy ul Mostowa 2 w Strzyżowie o godz. 1400.


[inf. Stowarzyszenie Zakorzenieni w kulturze, opr. W. Plezia]