Logo
Pogoda

18°C

  • sgps
  • e-puap
  • bip
  • Kontrast 1
  • Kontrast 2
  • Kontrast 3
  • Kontrast 4
Tłumacz

Tłumacz

STRZYŻÓW POGODA

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w Strzyżowie

wydrukuj

informacyjne spotkanie

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego zaprasza za naszym pośrednictwem na spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców" organizowane 10 lutego br. w sali narad Urzędu Miejskiego w Strzyżowie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.


Spotkanie adresowane jest do mikro, małych  i średnich przedsiębiorstw, planujących pozyskać dotację z Funduszy Europejskich. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje na temat planowanego wsparcia dla potencjalnych beneficjentów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 z działania 1.4 Wsparcie MŚP.
 

Zgłoszeń można dokonywać drogą mailową na adres: lpi.krosno@podkarpackie.pl, wpisując w mailu imię i nazwisko oraz miejsce spotkania. W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne Organizatorzy proszą także o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które powinni zapewnić.
 

Spotkanie informacyjne zaplanowano na środę, 10 lutego 2016 r. w sali narad Urzędu Miejskiego w Strzyżowie. Początek spotkania o godz. 10.00. Udział bezpłatny. Przedsięwzięcie współfinansowane jest przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.
 

Szczegółowych informacji udziela:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

ul. Staszica 20, 38 - 400 Krosno

tel. 798 771 192

e-mail: zapytaj@podkarpackie.pl

strony: www.fundusze.podkarpackie.plwww.funduszeeuropejskie.gov.pl


 

[Inf. i grafika p. Barbara Belczyk - oprac. A. Zielińska]