Tłumacz

STRZYŻÓW POGODA

Turniej Tenisa Ziemnego DEBLE 2020

wydrukuj

Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej oraz Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie organizują I Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Strzyżowskiego i Burmistrza Strzyżowa DEBLE 2020. Rozgrywki zaplanowano na kortach tenisowych CSTiR w Strzyżowie w dniach 1-2 sierpnia 2020 r. Turniej ma na celu integrację środowiska samorządowego, popularyzację tenisa ziemnego i zdrowego stylu życia. Poniżej Regulamin Turnieju. Zapraszamy

1 - 2 sierpnia 2020 r. – sobota - niedziela

IV. MIEJSCE TURNIEJU : 3 korty tenisowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie przy ul. Mostowej o nawierzchni akrylowej.

V. KATEGORIE:

1. OPEN mężczyźni (max.16 par)

2. OPEN kobiety (max. 4 pary)

3. JUNIOR do 16 lat (max. 4 pary)

4. SAMORZĄDOWCY (max. 8 par)

VI. SYSTEM ROZGRYWEK:

1. Drużynę tworzy para mężczyzn lub kobiet.

2. W kategorii Samorządowcy, zawodnicy muszą być pracownikami gminnych lub powiatowych jednostek samorządowych z terenu powiatu strzyżowskiego.

3. Zawodnik może grać tylko w jednej parze.

4. System pucharowy lub grupowy. Decyzja zostanie podjęta w dniu zawodów w zależności od ilości zgłoszonych par. Możliwe jest również rozegranie turniejów pocieszenia dla przegrywających swój pierwszy pojedynek.

5. Mecze rozgrywane systemem do dwóch wygranych setów, przy stanie 1:1 w setach – super tie-break do 10 pkt.

6. Wszystkie gry rozgrywane będą zgodnie z harmonogramem. Spóźnienie na wyznaczony termin meczu powyżej 15 min skutkuje utratą gema za każdą minutę spóźnienia. Dla przykładu: 18 min spóźnienia, to rozpoczęcie meczu dla pary, która nie zdążyła się pojawić – od stanu 0:3.

7. Mecze rozgrywane będą piłeczkami Wilson!

VII. ZGŁOSZENIA i PROGRAM ZAWODÓW:

1.08.2020 – SOBOTA 9:00 – Losowanie, przygotowanie planu gier,

9.30 – Rozpoczęcie gier turnieju w kategorii OPEN

11.00 – 13.00 – Player’s Party dla zawodników.

18.00 – zakończenie gier 2.08.2020 –

NIEDZIELA 9.00 – Rozpoczęcie gier w kategorii OPEN kobiety, JUNIOR i SAMORZĄDOWCY oraz mecze finałowe w kategorii OPEN

około 16.00 – ceremonia rozdania nagród i zakończenie turnieju.

VIII. WPISOWE:

5 zł – od osoby niepełnoletniej, 20 zł - od osoby pełnoletniej.

Płatne w dzień turnieju tuż przed pierwsza grą.

XI. NAGRODY:

1. Puchary i drobne upominki dla trzech najlepszych par we wszystkich kategoriach turnieju.